رعیتی فرد: حداقل حقوق کارگران تا 21 اسفند نهایی می گردد

به گزارش وبلاگ نام تو، معاون روابط کار وزارت تعاون گفت: حداقل حقوق کارگران تا 21 اسفندماه در شورای عالی کار معین می گردد.

رعیتی فرد: حداقل حقوق کارگران تا 21 اسفند نهایی می گردد

به گزارش گروه مالی وبلاگ نام تو، علی حسین رعیتی فرد در پاسخ به این سؤال که در جلسه شب گذشته شورای عالی کار چه مواردی مطرح شد، گفت: در جلسه شب گذشته گرچه توافق حاصل نشد، اما شاخص های مختلف مالی و کارگری مورد آنالیز نهاده شد.

وی اضافه نمود: هفتمین جلسه شورای عالی کار شب گذشته برگزار گردید. فردا چهارشنبه هم جلسه دیگری از شورای عالی کار برگزار می گردد و هفته آینده هم جلسه خواهد بود و باید تا 21 اسفند ماه به نتیجه نهایی برسیم.

معاون روابط کار در خصوص اینکه نظر نمایندگان کارگری و کارفرمایی در جلسات شورای عالی کار چیست، گفت: هنوز بین نظر کارگران و کارفرمایان اختلاف زیادی وجود دارد. کارگران تاکید می نمایند سبد معیشت کارگری تامین گردد و کارفرمایان هم تاکید دارند دستمزد کارگران حداکثر در حد تورم رشد کند، ولی بالاخره توافق حاصل می گردد و باید حداکثر تا 21 اسفندماه مذاکرات نهایی گردد.

رعیتی فرد گفت: نمایندگان هر گروه به راحتی از مواضع خود کوتاه نمی آیند و ما به عنوان دولت طرف هیچ کدام از گروه ها نیستیم و سعی می کنیم تعادل بین دو گروه ایجاد کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رعیتی فرد: حداقل حقوق کارگران تا 21 اسفند نهایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رعیتی فرد: حداقل حقوق کارگران تا 21 اسفند نهایی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید